|
Вікна для

комфорту!

Акція!

Вимір, доставка, демонтаж безкоштовно.

 

 

 

НОВОСТИ

Сучасні металопластикові вікна у Києві

Сучасні металопластикові вікна – це не лише висока якість, а й можливість вибору кольорової гами.

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна захищають нашу оселю від зайвих шумів, пилу, а також зберігають тепло. Які вікна вибрати?

Вікна пластикові

Пластикові вікна – це не розкіш, а перша потреба. Купити пластикові вікна.

КОМПАНІЯ «Паритет-Дизайн»

Пластикові окна вже давно набули популярності у нашій країні. Яку фірму вибрати?

Ви давно мали намір замінити старі вікна на сучасні металопластикові? Ви хочете якісно засклити балкон чи лоджію? Чи Ви вже встановили металопластикові вироби, але вони не відповідають вашим вимогам та не виконують обіцяних функцій?

Тоді ми готові запропонувати не тільки високоякісну продукцію, а й кваліфіковану консультацію з усіх питань, що Вас цікавлять! Ми – це компанія «Паритет-Дизайн», що пропонує пластикові вікна та інші металоконструкції з високоякісного німецького профілю Rehau, а також послуги монтажу за демократичними цінами.

Наша компанія вже понад 10 років працює виключно на результат, і прагне максимально задовольнити всі бажання своїх клієнтів. Ми будуємо взаємини на довірі завдяки тому, що пропонуємо тільки якісну та надійну продукцію. Нас рекомендують тисячі вдячних клієнтів, які рік у рік підтверджують своїми позитивними відгуками, якість нашої продукції та професіоналізм усієї нашої команди.

Щоб стати нашим клієнтом, Вам необхідно лише зайти в інтернет, вбити в пошуковий рядок фразу – «пластикові вікна київ», зайти на сторінку компанії «Паритет-Дизайн» і зробити замовлення - всім іншим займуться наші висококваліфіковані фахівці.

І, крім металопластикових вікон, балконних блоків і дверей Rehau, ми пропонуємо аксесуари, укоси, а також ремонт і гарантійне обслуговування.

«Паритет-Дизайн» - це компанія, яка постійно збільшує коло своїх шанувальників завдяки широкому асортименту тільки якісної продукції та індивідуальному підходу до кожного клієнта, що дозволяє з максимальною точністю виконувати поставлені перед нашими співробітниками завдання. У своїй роботі ми керуємось чотирма основними якостями:

Швидкість. Ми, перш за все, високо цінуємо час наших клієнтів. Тому процес виконання стандартного замовлення зазвичай не перевищує 3-х робочих днів. Саме за такий термін ми виготовимо для Вас високоякісні вироби, дотримуючись усіх технологій та стандартів якості. Якщо Ваше замовлення матиме якісь особливості, то ми відразу ж уточнимо для Вас, скільки буде необхідно почекати, щоб Ви, у свою чергу, могли максимально корисно розпланувати свій час.

Якість. За більш ніж 10 років плідної роботи ми освоїли найновіші технології, а наші співробітники постійно підвищували свою кваліфікацію, відвідуючи майстер-класи по всьому світу. Також ми завжди йдемо в ногу з часом, тому переймаємо лише успішний досвід та пропонуємо своїм клієнтам не один, а кілька варіантів монтажу. Саме тому, ми по праву вважаємося, одними з найкращих у цій галузі. Застосування ж у виробництві німецьких профілів Rehau говорить саме за себе.

Надійність. Пропонуючи продукцію нашої компанії, ми на всі 100 відсотків впевнені в її якості, надійності та довговічності, а це означає, що при правильній експлуатації та догляді вона радуватиме Вас та Ваших близьких протягом довгих років. Крім того, ми завжди готові пред'явити Вам сертифікати якості, які відповідають усім санітарно-гігієнічним нормам та стандартам. Металопластикові вікна київ від компанії «Паритет-Дизайн» – це Ваша впевненість у завтрашньому дні!

І, зрештою, доступність. Менеджери нашої компанії є професіоналами з великої літери, тому завжди зможуть надати кваліфіковану допомогу при виборі типу або розміру необхідних Вам виробів. Також завдяки тому, що в нашому асортименті представлена продукція різних цінових категорій – ми завжди можемо запропонувати своїм клієнтам саме те, що найбільше для них підходить у фінансовому плані. А ще, ми постійно проводимо акції та працюємо з гнучкою системою знижок, що, безперечно, є додатковим приємним бонусом.