|
Вікна для

комфорту!

Сьогодні металопластикові вікна є невід'ємною складовою затишного, комфортного будинку, квартири, офісу. З їх допомогою ми позбавляємо себе міських шумів, пилу і зберігаємо тепло у своїх житлах. Напевно, ніхто вже не захоче повернутися до дерев'яних рам, які завдавали стільки клопоту та незручностей у процесі експлуатації. Однак був у тих старовинних вікон і один маленький плюсик - їх можна було фарбувати в різні кольори, що найбільш імпонують нам, що до недавнього часу абсолютно не допускалося по відношенню до металопластикових конструкцій.

Однак сучасні технології не стоять на місці і стрімко рвуться вперед, пропонуючи найвибагливішим клієнтам нові і нові інноваційні рішення. Не стала винятком і компанія «Паритет-Дизайн», яка ретельно відстежує всі новинки в галузі металопластикових вікон і випустила особливу серію вікон у різному кольоровому виконанні.

Варто також зазначити, що «Паритет-Дизайн» має власні виробничі потужності та працює виключно з високоякісними німецькими профілями Rehau, що дозволять пропонувати своїм клієнтам лише надійну продукцію, перевірену часом.

А завдяки тому, що компанія успішно функціонує на українському ринку вже понад 10 років, вона має можливість пропонувати своїм клієнтам вікна металопластикові за привабливою ціною, тим самим висловлюючи свою турботу та повагу.

Але повернемось до асортименту. Отже, якщо ви не прихильник класичних білих вікон, а волієте експериментувати і розфарбовувати навколишній простір яскравими фарбами, то компанія «Паритет-Дизайн» з радістю запропонує вашій увазі ламіновані вікна різних кольорових гам. Процес ламінації виконується на власному виробництві, застосовуючи тільки високоякісну плівку світових виробників, що відрізняється підвищеною довговічністю, що не вимагає особливого догляду і не змінює свого первинного вигляду під дією зовнішніх факторів, таких як дощ і сонце.

Вибравши для себе вікна металопластикові київ цієї компанії, ви тим самим маєте можливість урізноманітнити свій інтер'єр і придбати не тільки гарну, але й якісну продукцію, яка радуватиме вас і ваших близьких довгі роки.

Компанія «Паритет-Дизайн» - це лідер з виробництва та збуту металопластикових вікон, яка вже давно зарекомендувала себе як сумлінний та лояльний продавець.