|
Вікна для

комфорту!

Скління балкона - дуже відповідальний і трудомісткий процес, оскільки багато хто сьогодні успішно використовують цю прибудову як міні-кабінет або домашню оранжерею. Тому дуже важливо, щоб усі виміри були виконані з максимальною точністю, а також був обраний саме той вид профілю та товщина склопакета, які задовольнятимуть усім вимогам клієнта.

Компанія «Паритет-Дизайн» є лідером на ринку металопластикових вікон і тому з радістю допоможе вам у вирішенні всіх поставлених вами завдань. Ми працюємо на ринку вже понад 10 років і маємо власну виробничу лінію, завдяки чому можемо гарантувати нашим клієнтам виняткову якість. Наші співробітники є професіоналами з великої літери у цій галузі та використовують тільки інноваційні технології у своїй роботі. Всі етапи, починаючи від вимірів і закінчуючи обслуговуванням, вони зроблять у найкоротші терміни, тим самим заощаджуючи свій і ваш час, що, проте, ніяк не позначиться на якості. Приємним бонусом для наших клієнтів стане і той факт, що ми пропонуємо металопластикові вікна за досить конкурентними цінами без додаткових націнок.

Також ми з гордістю заявляємо, що працюємо з німецьким профілем Rehau, який не потребує реклами, оскільки він вже давно завоював вдячність і популярність у всьому світі. Їх люблять і обирають за:

• сучасний дизайн та естетичний зовнішній вигляд;

• відмінну шумо- та звукоізоляцію з урахуванням кліматичних зон;

• можливість вибору профілю різного кольору, що дозволяє втілити в реальність найсміливіші інтер'єрні фантазії;

• найкраще співвідношення ціна/якість;

• надійність та практичність, перевірену не одним десятиліттям.

Одним словом, вікна Rehau від компанії «Паритет-Дизайн» — це найкращий вибір на сьогоднішній день.

Відгуки:

Ірина Лук'янець Цю компанію порекомендувала співробітниця, проте для перевірки спочатку замовила вікно на кухню. Все було виконано на високому рівні, тому продовжили співпрацю та поміняли всі склопакети у квартирі і навіть заскліли балкон, хоча раніше цього не планували. Залишилися дуже задоволені, тепер рекомендуватимемо всім.

Ігор Семашко Вибрав цю компанію невипадково, оскільки вже доводилося бачити їхню роботу. Усі співробітники - майстри високого класу, які виконують свою роботу в максимально короткі терміни зі знаменитою німецькою точністю. Дякую вам величезне за ваш професіоналізм! .