|
Вікна для

комфорту!

На сьогоднішній день скління котеджів під ключ пропонує безліч компаній. Наша компанія «Паритет-Дизайн» не стала винятком і успішно працює в цій галузі вже більше 10 років. Нас вибирають ті, хто віддає перевагу винятковій якості за доступними цінами. Ми пропонуємо металопластикові вироби будь-якої складності на базі німецького профілю Rehau, виготовлені на власних виробничих потужностях, тому з чистою совістю та стовідсотковою впевненістю гарантуємо всім своїм клієнтам високу якість та надійність продукції.


Окремо слід сказати кілька слів про нашу цінову політику. Нехай вас не бентежить така низька ціна - це наш бонус вам, оскільки ми не додаємо до ціни додаткових і комісійних націнок. Вибираючи нас, ви можете бути впевнені, що всі етапи скління котеджів та будь-яких інших приміщень будуть зроблені в найкоротші терміни, використовуючи найсучасніші технології монтажу. Всі співробітники нашої компанії є, без хибної скромності, майстрами своєї справи з великої літери, що підтверджують численні позитивні відгуки наших улюблених та постійних клієнтів.


Ще раз зазначимо, що ми працюємо виключно з німецьким профілем Rehau, який не потребує додаткових рекламних гасел і вже давно став лідером серед торгових брендів, які займаються виготовленням металопластикових профілів. Так, його основною перевагою є найбільш вдале співвідношення ціна/якість, а також можливість втілювати в реальність найсміливіші дизайнерські рішення завдяки широкій кольоровій гамі профілів та ламінуванню.


Одним словом, металопластикові конструкції на базі німецького профілю Rehau від компанії «Паритет-Дизайн» - це вибір тих, хто віддає перевагу якості навіть у найменших деталях.

Відгуки ПП

«Будуємо разом з Вами» Вже давно та плідно співпрацюємо з цією компанією. Усі хлопці великі молодці та знавці своєї справи. Завжди готові піти назустріч і пропонують індивідуальний похід до кожного клієнта. Ми ваші навіки!

Микола Стромило На сайт компанії натрапив в Інтернеті та, недовго роздумуючи, замовив послуги. Результат перевершив усі мої очікування. Висококваліфіковані співробітники, якісний сервіс, ну і, звичайно ж, відмінна ціна — ось що можна сказати насамкінець про результати співпраці з «Паритет-Дизайн».