|
Вікна для

комфорту!

Компанія «Паритет-Дизайн» існує на ринку металопластикових вікон вже 13 років, і за весь час своєї діяльності вибороло визнання та любов клієнтів. Ми пропонуємо вікна металопластикові виключної якості на базі німецького профілю Rehau, які виготовляються на наших власних виробничих потужностях, і тому ми з повною впевненістю можемо гарантувати їхню високу якість. Також завдяки власному виробництву ми маємо можливість пропонувати вам нашу продукцію за конкурентними цінами без додаткових накруток та комісійних.

Ми без хибної скромності заявляємо, що в нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані співробітники, які грамотно і в найкоротші терміни виконувати всі необхідні виміри безкоштовно, а також зроблять установку вікон, використовуючи найінноваційніші технології, щоб ви довгі роки могли насолоджуватися затишком та комфортом у вашому будинку . Одним словом, ми розуміємося на своїй роботі і пропонуємо тільки винятковий сервіс.

Скажімо, ще кілька слів про якість вікон Rehau, і чому саме вони завоювали найбільшу популярність серед наших співвітчизників.

• Вони мають оригінальний зовнішній вигляд, що ідеально гармонує з абсолютно будь-яким інтер'єром.

• Високий рівень звуко- та теплоізоляції, розроблений спеціально для нашого клімату.

• Широка гама кольорів з можливістю ламінування профілів.

• Присутність плівкового покриття, нанесеного в процесі виробництва, що гарантує безпеку та естетику.

• Завдяки армованим профілям забезпечується максимально жорстке кріплення.

• Абсолютна екологічність та відповідність усім стандартам та санітарно-гігієнічним вимогам.

Відгуки:

Ілля Семенко Довго вибирав компанію, оскільки вже мав не дуже приємний досвід. Друзі ж радили саме «Паритет-Дизайн». Зваживши всі «за» і «проти», ризикнув і не помилився. Все було зроблено за вищим розрядом, а особливо приємною виявилася ціна. Раджу також усім своїм друзям і знайомим. Так тримати!

Тетяна Лісіцина Я не особливо знаюся на цих конструкціях, тому повністю довірилася співробітникам компанії «Паритет-Дизайн». Вони, у свою чергу, дуже грамотно і тактовно поставилися до моєї проблеми, порекомендували найбільш прийнятний для мене варіант, не прагнучи нав'язувати, як недосвідченому, найдорожчі конструкції. Я дуже задоволена. Тепер я справді можу з упевненістю сказати, що «мій дім – моя фортеця».