|
Вікна для

комфорту!

  Однокамерний склопакет

Двокамерний склопакет

2380 грн 2560 грн
2490 грн 2690 грн
3020 грн 3310 грн
3240 грн 3580 грн
3530 грн 3860 грн
4280 грн 4580 грн
5170 грн 5720 грн

 

 

 

Вибір металопластикових вікон:

Купити металопластикові вікна в Києві не складає труднощів. Однак, кожен бажає не переплачувати.

З приходом у наше життя металопластикових конструкцій різних модифікацій, а, зокрема, вікон, балконних блоків та інших виробів, ми отримали можливість зробити наші будинки та квартири більш затишними, комфортними та захищеними від негативного впливу факторів навколишнього середовища, таких як шум, пил , волога. Однак перевагу такого скління встигли пізнати ще не всі. І тому, якщо ви ще не оцінили всі переваги металопластикових конструкцій, то наша пропозиція спеціально для Вас.

Отже, компанія «Паритет-Дизайн» пропонує широкий асортимент металопластикових вікон та інших конструкцій із високоякісного німецького профілю Rehau на найдемократичніших умовах. Така політика пояснюється тим, що ми володіємо власними виробничими потужностями, а отже, маємо можливість пропонувати своїм клієнтам металопластикові вікна, ціни на які значно нижчі від середньоринкових. Окрім цього, варто зазначити, що вікна від компанії «Паритет-Дизайн» розроблені з урахуванням кліматичних умов саме України, а це означає, що вони зможуть надійно вас захистити і спекотного літа, і суворої зими, і дощової осені. Також вони дозволяють проникати у ваш будинок максимальної кількості світла, при цьому мають міцну конструкцію з мінімальним заповненням віконного отвору.

Наприклад, профіль Euro60-Design є найекономічнішим варіантом, якому, тим не менш, властиві відмінні показники тепла і шумоізоляції. Вартість такої моделі в залежності від кількості камер коливатиметься в межах 1440 – 1470 грн. (У вартість враховані обміри, доставка, монтаж, підвіконня та відлив). Загалом найдорожча модель віконного блоку у нас коштує всього 2620грн. Також варто відзначити, що всі наші вироби, незалежно від цінового діапазону, мають найвищий рівень захисту. А фурнітура виконана з урахуванням усіх європейських стандартів і тому відрізняється надійністю і довговічністю.

Як уже було сказано раніше, ми пропонуємо найоптимальніше співвідношення ціна/якість, що дозволяє нам ось уже понад 10 років займати лідируючі позиції на ринку металопластикових вікон та інших конструкцій. І, «Паритет-Дизайн» - єдина компанія, яка постійно пропонує своїм клієнтам різноманітні акції, а також бонусну систему знижок для оптових покупців на постійній основі, які можуть собі дозволити далеко не всі компанії.

Така лояльність до клієнтів пояснюється тим, що ми не прагнемо заробити більше грошей, а навпаки, вважаємо за краще, щоб саме Ви змогли заощадити свої. Нам важлива ваша думка і довіра, ми пишаємося, коли ви повертаєтеся до нас або ж рекомендуєте нас своїм знайомим. Тому пластикові вікна нашої компанії мають найприйнятніші ціни на ринку в сукупності з найвищою якістю.

Так за весь час нашої плідної роботи ми склали величезну кількість квартир, будинків, офісів та державних установ. З нами працювали як приватні клієнти, так і великі компанії. Ми володіємо величезним багажем знань та досвідом, що дозволяє нам використовувати лише найпопулярніші способи монтажу, застосовуючи інноваційні витратні матеріали та фірмовий інструментарій. А також ми є першими, хто стали застосовувати лазерний далекомір для вимірів віконних отворів, що дозволяє максимально точно виробляти замовлені вами конструкції.

Одним словом, «Паритет-Дизайн» - це компанія, яка пропонує своїм клієнтам не тільки високоякісні пластикові вікна на базі німецького профілю Rehau, але і висококваліфіковані послуги монтажу, ціни на які є найпривабливішими на ринку металопластикових конструкцій.